TADY ZAČÍNÁ TVOJE KARIÉRA

Stavíme na inovativní a udržitelné energii

Trainee programKoho hledáme

Každé září otevíráme speciální Trainee program zaměřený na CNC obrábění. Jsi studentem tohoto nebo podobného oboru a budeš letos končit školu? Tak se ozvi! U nás můžeš nastartovat životní kariéru.
Stačí, když pošleš životopis na solarturbines@teamio.eu. Do předmětu uveď Trainee program. Výběrové řízení probíhá vždy od června do poloviny srpna.

Zaškolení

Čeká tě půlroční zaškolení na pozici CNC. Seznámíš se s procesem obrábění a fungováním různých CNC strojů (petiosá fréza, karusel, horizontka, apod.)

OHODNOCENÍ

Samozřejmě již během těchto 6 měsíců jsi naším zaměstnancem s odpovídajícím finančním ohodnocením a máš nárok na všechny výhody a benefity. A že jich není málo!

Růst

Po úspěšném ukončení programu tě čeká navýšení mzdy, standardní zaměstnanecká smlouva a skvělá práce v našem přátelském týmu. 

Příběhy tvých (budoucích) kolegů

MARTIN SOBOTKA – Můj parádní rozjezd

„Určitě jsem udělal moc dobře, už to po dvou letech můžu posoudit. Vyučil jsem se ve dvou oborech jako zámečník a obráběč kovů, na průmyslovce jsem si pak udělal maturitu. Měl jsem i pracovní nabídku z Prahy, mám tam strýce, zázemí bych měl, ale zvolil jsem Solar Turbines ve svém kraji a zvolil jsem správně, to vím jistě.“

Časem bych se rád dostal na vyšší pozici. „Jasně, láká mne třeba programování, tuhle práci mám opravdu rád, a navíc vidím možnost kariérního růstu, ve výběru zaměstnání jsem se trefil do černého. Velmi slušné jsou i finanční podmínky, prostě jsem maximálně spokojený. To moji vrstevníci, s nimiž se kamarádím, zdaleka všichni říct nemohou.“

RADEK ŘÍHA – Kamarádi mi závidí

Dnes v jedenadvaceti je už deset měsíců kmenovým zaměstnancem. Zaměstnancem navýsost spokojeným.

„Když se s kamarády na fotbale nebo třeba večer u pivka bavíme, kde kdo našel práci, docela mi závidí, kam jsem se dostal. Naše firma má v okolí skvělé jméno. To se jinde podle zkušeností kamarádů vůbec nevidí, ten týmový duch, přímo přátelství a pomoc, když si někdo neví rady, to je prostě báječné. Velmi slušně mne platí, ale není to jediné ocenění. To prostě cítím i ve zmíněné pomoci jeden druhémuVšem nám jde o dobrou věc. Jde o naši vizitku, být pyšný na svou práci a své výrobky.“

MARTIN MESTEK – Když vidím, že má někdo problém, pomůžu

Martin pracoval sedm let v provozu na výrobu leteckých motorů v Plzni, ale jak říká, našel se až v průmyslové zóně u Bitozevsi.

Před sedmi lety jsem tu získal novou práci, poznal báječné lidi. Rádi jezdíme do okolí, team building je pro nás pokračování práce, ale i zábava,“ vypráví původně obráběč kovů, který si vzdělání doplnil nadstavbovým studiem a maturitou.

Martin pracuje na ranní směnu jako leadman při broušení turbín. To ho uspokojuje, ale ví, že ve firmě se na kariérním žebříčku dá jít výš.

Školy, se kterými spolupracujeme:

Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov
http://www.tgacv.cz/

Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most
http://www.spsasosgsmost.cz/

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Chomutov
https://www.spscv.cz/

Střední škola technická, Most
http://www.sstmost.cz/cs/ 

SOŠ a SOU Hořovice
http://soshorovice.cz/

SOŠ a SOU Hlinky
www.soshlinky.cz

Pro možnosti spolupráce nás kontaktujte na solarturbines@teamio.eu

Volné pozice

Žatec

Žebrák

Praha